Gotham Knights coraz bliżej. Na Steam znaleziono ciekawe pliki

Gotham Knights - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

O Gotham Knights ostatnio słyszeliśmy w październiku zeszłego roku. Wtedy to opublikowano nowy zwiastun, ale próżno było szukać daty premiery. Możliwe, że debiut produkcji lub kolejne wieści są już dość blisko.

Gra niedawno otrzymała wiele wewnętrznych aktualizacji na Steam. Co ciekawe, niektóre pliki były związane z aplikacją Gotham Knights Playtest, ale dość szybko je usunięto. Warner Bros. chyba nie chciało, aby gracze się o nich dowiedzieli.

Ostatnia aktualizacja plików gry na Steam pojawiła się trzy dni temu, 4 marca.

Gotham Knights - playtesty na Steam
Źródło: SteamDB

Zwiększona aktywność deweloperów w karcie produktu na Steam produkcji może wskazywać, że wkrótce ujrzymy kolejne materiały z gry. Nowych wieści na temat tego tytułu nie widzieliśmy już od dłuższego czasu, więc gracze czekający na spadkobiercę serii Batman Arkham mogą się już trochę niecierpliwić. Na razie ciężko jednak stwierdzić, kiedy Warner Bros. podzieli się kolejnymi informacjami.

WB Games Montreal ma sporo do roboty. Poza Gotham Knights, studio przygotowuje jeszcze jedną grę. Nie znamy jej tytułu i nie wiemy, na kiedy zaplanowano jej zapowiedź.

Nie znamy też daty ani nawet przybliżonego terminu premiery Gotham Knights. Produkcja ma ukazać się w tym roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie