Były deweloper Hogwarts Legacy sugeruje, kiedy zobaczymy nowy materiał z gry

Hogwarts Legacy dostało zaktualizowane wymagania sprzętowe
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Były Lead Designer Hogwarts Legacy odniósł się do możliwego terminu pokazu gry. Deweloper twierdzi, że niedługo zobaczymy kolejne materiały.

Troy Leavitt odniósł się do teorii pewnego youtubera, który wskazał, że gra doczeka się kolejnej prezentacji 10 marca. Były deweloper nie potwierdza, ani nie zaprzecza, że właśnie wtedy ujrzymy grę.

Ani nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam tej plotce, ale wydaje mi się, że termin (10 marca – red. ) jest odpowiedni. Zobaczymy!

– napisał były Lead Designer, Troy Leavitt, na Twitterze

Leavitt dodał kolejny komentarz pod filmem tego samego youtubera. Dawny Lead Designer uważa, że to bardzo mało prawdopodobne, abyśmy nie usłyszeli nic o Hogwarts Legacy w marcu.

Twoja analiza jest dobra, Alex. Nie mam żadnej wiedzy insiderskiej, ale patrząc na kalendarz i na to, że strona Hogwarts Legacy trzyma się daty premiery w 2022 roku, spodziewam się, że już wkrótce pojawią się jakieś oficjalne informacje. Spekuluję na podstawie moich wcześniejszych doświadczeń z premierami gier. Ponieważ zespoły PR i marketingu będą chciały mieć wystarczająco dużo czasu, aby dobrze wykonać swoją pracę, będą chciały jak najszybciej ruszyć z miejsca. Byłbym zaskoczony, gdybyśmy przez cały marzec nie mieli żadnych informacji.

– dodał w komentarzu na YouTube

Oczywiście Leavitt najpewniej sam nie wie, kiedy dokładnie Warner Bros. zaprezentuje kolejne materiały z gry. Natomiast jako osoba, która miała bezpośredni kontakt z deweloperami, z pewnością ma większą wiedzę na temat procesu produkcji tego konkretnego tytułu. Zaznaczę jednak, że Leavitt opuścił Avalanche Software dokładnie rok temu, więc mimo wszystko nie jest na bieżąco.

W grudniu zeszłego roku Warner Bros. oficjalnie potwierdziło, że kolejne informacje na temat gry pojawią się wkrótce. Miejmy nadzieję, że nie poczekamy już zbyt długo.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie