Google Doodle - punkty szczepień

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe Google Doodle pomoże Wam znaleźć najbliższy punkt szczepień

Pojawiło się nowe Google Doodle. Tym razem internauci mogą dzięki niemu znaleźć punkt szczepień najbliższy swojego miejsca zamieszkania.

Pod koniec lipca Google udostępniło użytkownikom wyszukiwarki bardzo przyjemną, prostą grę. Nawiązywała ona do igrzysk olimpijskich w Tokio, ale niestety nie da się jej już uruchomić. Zastąpiła ją inna, równie miła ciekawostka.

Nowy Google Doodle przyda się osobom, które dopiero planują się zaszczepić. Po kliknięciu w logo, zostaniemy przekierowani na stronę, która wyświetli nam najbliższe punkty szczepień. Najbliższe miejsca sprawdzimy bezpośrednio na mapie i wyświetlą się one w odpowiednio oznaczonych punktach.

Co więcej, na stronie znajdziemy też najświeższe informacje na temat szczepień i statystyki dotyczące pandemii. Nie brakuje też innych, równie przydatnych informacji.

Jeśli szukacie punktów szczepień lub chcecie szybko dotrzeć do najważniejszych informacji na ten temat, to bardzo dobra opcja. Funkcja działa również z poziomu przeglądarki w smartfonie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się