Powitajcie kalendarzową jesień z nowym Google Doodle

Google Doodle - jesień
Newsy

Wreszcie udostępniono najnowsze wcielenie Google Doodle. Tym razem przygotowano coś z okazji rozpoczynającej się właśnie jesieni.

Trzecia pora roku rozpoczyna się właśnie dziś, czyli 22 września i trwa do 21 grudnia. Google zaprezentowało Doodle, które odsyła nas na stronę ze wszystkimi najważniejszymi informacjami na temat jesieni i wszystkich rzeczy z nią związanych. Dodatkowo na stronie pojawiają się ciekawostki i odnośniki do najważniejszych artykułów dotyczących tej pory roku.

Ozdobą nowego Doodle jest przeuroczy, animowany jeżyk z wyrastającymi z grzbietu liśćmi, grzybami i orzechami. Logo Google również nabrało jesiennych klimatów i składa się teraz z liści w odcieniach koloru rudego i brązowego. Ot, mała, ale sympatyczna rzecz.

Nowe Doodle może nie jest specjalnie spektakularne, ale robi całkiem niezłe wrażenie. Przypomnijmy, że niedawno internauci mogli zagrać w mini-gierkę z okazji olimpiady. Trochę później pojawiły się Doodle nawiązujące do początku nowego roku szkolnego oraz urodzin Rudolfa Weigla. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi Google Doodle, śledźcie nasz dział z newsami. Zawsze informujemy o nich na bieżąco.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie