Google Doodle - urodziny

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Świętujcie 23 urodziny Google wraz z nowym Doodle

Najnowsze Google Doodle skupia się na świętowaniu urodzin przedsiębiorstwa. Tym razem niestety brakuje jednak ogromnych atrakcji czy ciekawostek.

Zgadza się, Google poszło trochę na łatwiznę. Z okazji urodzin dostarczono tylko nowe, tymczasowe Google Doodle z sympatyczną animacją. Na urodzinowym torcie widocznym w logo pali się świeczka. Sam tort czasem uniesie swój „kapelusz” w akcie powitania osoby korzystającej z wyszukiwarki. Nic nadzwyczajnego i szkoda, że nie pokuszono się o coś w stylu gry z okazji olimpiady w Tokio.

A co stanie się po kliknięciu w logo Google? Nic nadzwyczajnego. Zostaniemy przeniesieni na stronę, która ukazałaby się nam po wpisaniu „Google” w polu wyszukiwania. Widzimy więc na niej usługi samej korporacji, najważniejsze artykuły dotyczące firmy oraz jej media społecznościowe.

Google zostało założone 4 września 1998 roku, choć sama wyszukiwarka istnieje od 1996 roku. Przedsiębiorstwo ma już bardzo, bardzo bogatą historię i oferuje dziesiątki produktów. Jeśli korzystacie z Internetu nie od dziś, z pewnością używacie lub używaliście części z nich. Google to jednak już nie tylko usługi, ale też produkty pokroju smartfonów czy inteligentnych głośników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się