Google Doodle - 1 września

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Google Doodle na 1 września. Powitajcie pierwszy dzień szkoły

Możemy już sprawdzić najnowsze Google Doodle. Tym razem internauci mogą świętować pierwszy dzień nowego roku szkolnego wraz z Google.

Mamy dziś 1 września, a więc pierwszy dzień szkoły. Uczniowie rozpoczynają kolejny rok nauki, co jedni będą świętować, a drudzy z pewnością nie są tym faktem zachwyceni.

Jeśli wejdziemy dziś na stronę najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie, zauważymy, że pojawił się nowy Google Doodle. Jak już się zapewne domyślacie, nawiązuje on do nowego roku szkolnego.

Grafika przedstawia sympatyczne rysunki oraz ołówek, a to wszystko w komiksowym, szkolnym stylu. Obrazek od razu kojarzy się z malunkami prosto ze szkolnych zeszytów.

A jaki widok powita nas po kliknięciu w grafikę? Tym razem obejdzie się bez specjalnej minigierki czy zbioru ważnych informacji. Google Doodle odsyła nas na stronę z wiadomościami na temat pierwszego dnia szkoły. Jeśli rozpoczynacie właśnie kolejny rozdział w historii swojej nauki, być może znajdziecie tam coś, co Was zainteresuje. Warto wspomnieć, że nietrudno natknąć się też na materiały dla rodziców.

Kolejne Doodle powinno pojawić się w ciągu najbliższych dni lub tygodni. Kiedy tylko trafi na stronę wyszukiwarki, od razu Was o tym poinformujemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się