GoldenEye 007 - cover art

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GoldenEye 007 może niebawem powrócić. Twórcy gry zdobyli już pierwsze osiągnięcia

James Bond może powrócić do graczy w nowym wydaniu GoldenEye 007. Twórcy ze studia odpowiedzialnego za oryginalną grę odblokowali już do niej osiągnięcia na platformie Xbox Live.

Na stronie TrueAchievements, która zajmuje się zbieraniem informacji o zdobytych na Xboxach osiągnięciach, pojawiła się wieść o tym, że dwójka użytkowników zgarnęła dwa dokładnie te same dokonania w GoldenEye 007. Powiadomienia na ten temat miały być zaczytane bezpośrednio z serwerów usługi Live.

GoldenEye 007 - osiągnięcia ze strony trueachievements
Źródło: TrueAchievements

Jak twierdzi serwis VGC, ów osiągnięcia mieli zdobyć gracze o nickach BigSheep oraz Xtingamcgrath. Te mają należeć do głównego inżyniera Rare – Jamesa Thomasa i szefowej społeczności Christiny McGrath. To tylko potwierdza, że rzeczywiście produkcja istnieje i najpewniej niebawem usłyszymy o niej znacznie więcej.

Wracając do TrueAchievements, na wymienionym portalu znalazła się już także pełna lista 55 osiągnięć. Łącznie za nie można zgarnąć 1 000 GS, a lista różni się od tej, która wyciekła przy innej wersji omawianej gry. Na ten moment ciężko stwierdzić, czy mowa o reedycji, remasterze lub remake’u. Sam najchętniej widziałbym to w formie podobnej do tego, jak niedawno został ponownie wydany klasyczny Quake, ponieważ byłoby to lekkie usprawnienie grafiki z zachowaniem ducha oryginału.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się