Możesz dostać Bonda za darmo poza usługą Xbox Game Pass. Dzisiaj premiera!

Xbox-Game-Pass-james-bond
Newsy Xbox Series XOne

Doczekaliśmy się oczekiwanej przez wielu graczy premiery. Kultowy shooter GoldenEye 007 pojawił się w Xbox Game Pass. Nie masz subskrypcji? Jest inna droga, by pograć nie wydając kasy.

Odświeżona wersja gry GoldenEye 007 jest od dzisiaj dostępna w XGP. Możemy zatem pobierać i przekonać się, jak smakuje ta niegdyś rozchwytywana strzelanka po lekkim liftingu.

GoldenEye 007 w Xbox Game Pass. Jak zmieniła się gra?

Gra jest już dostępna na Xbox One i Xbox Series X|S w ramach usługi XGP. Tytuł oferuje nowoczesne opcje sterowania (w tym obsługę dwóch drążków analogowych) i stałą częstotliwość odświeżania, działającą w natywnej rozdzielczości 16:9 aż do 4K Ultra HD (tam, gdzie jest obsługiwana). Dostępna jest również pełna lista osiągnięć Xbox.

Zobaczcie filmik od jednego z użytkowników forum Reddit, który pocina już w Bonda:

A jak nie mam abonamentu XGP?

No dobra, a jeśli nie masz subskrypcji XGP, nie zamierzasz wydawać kasy, to jak zdobyć grę za darmo? Studio Rare daje taką możliwość i pewnie niejeden z Was skorzysta.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Microsoftu:

W ramach podziękowania starym i nowym fanom Rare, gracze, którzy kupili cyfrową kopię Rare Replay na swoim koncie Xbox (niestety fizyczne kopie nie działają w ten sam sposób) będą mogli pobrać i cieszyć się grą GoldenEye 007 za darmo, z subskrypcją Xbox Game Pass lub bez.

Microsoft

Zamierzasz pograć dzisiaj w GoldenEye 007?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie