Sea Of Thieves na topie listy sprzedaży przed premierą. Gracze PS5 nie mogą się doczekać

Sea Of Thieves
Newsy PS5

Od 8 marca gracze mogą zamawiać przedpremierowo grę Sea Of Thieves w wersji na konsolę PlayStation 5. Oczekiwania są na tyle duże, że tytuł jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą przed premierą. Posiadacze urządzeń od Sony nie mogą doczekać się premiery pirackiej produkcji, która będzie mieć miejsce już niedługo.

Sea Of Thieves deklasuje konkurencję

Jak podają analitycy związani ze środowiskiem Sony i PlayStation, obecnie najlepiej sprzedającą się grą przed premierą jest nadchodzące Sea Of Thieves. Tytuł, który początkowo dostępny był tylko na PC i konsole Xbox w końcu zawita również na PS5. W przypadku rynku w Stanach Zjednoczonych gra nie ma sobie równych — póki co.

Premiera Sea Of Thieves na PS5 będzie mieć miejsce już 30 kwietnia 2024 roku. Gra jest jednym z tych tytułów, które początkowo były zarezerwowane dla graczy związanych z Microsoftem. Produkcja była dostępna m.in. w abonamencie Xbox Game Pass i nie tylko. Mowa o udanej produkcji, która z pewnością na długo wejdzie do list najchętniej ogrywanych tytułów na PS5. Jeżeli nadal zastanawiacie się nad zakupem, to rzućcie okiem na ten trailer:

Piracka produkcja to mieszanka gry akcji i rozgrywki wieloosobowej, w której gracze przenoszą się do fantastycznego świata piratów. Czeka tam nas cała masa rzeczy i aktywności, którymi najlepiej zająć się w ekipie, choćby w ramach załogi jednego statku.

Jednym z charakterystycznych aspektów gry jest jej otwarty świat, ponieważ gracze mogą swobodnie eksplorować, pływając swoim statkiem. Świat gry jest dynamiczny i zmienia się w czasie, oferując różnorodne wydarzenia oraz aktualizacje wprowadzające nowe elementy do rozgrywki.

Graficznie, gra charakteryzuje się kolorową oraz cartoonową stylistyką, która bezsprzecznie dodaje jej unikalnego charakteru i sprawia, że jest ona dostępna dla szerokiej grupy odbiorców, niezależnie od wieku. Sea of Thieves jest regularnie aktualizowana przez twórców, co przyczynia się do utrzymania zainteresowania graczy, oferując nowe treści, wydarzenia specjalne i ulepszenia.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie