Doskonały koniec stycznia w Xbox Game Pass. James Bond na trailerze, premiera jutro

Xbox Game Pass dostanie potężny zestaw 13 nowych gier
Newsy PC Xbox Series XOne

Oferta Xbox Game Pass na styczeń 2023 wzbogaci się jutro o kolejną grę. Mowa o powrocie genialnego shootera sprzed lat – GoldenEye 007.

To już nie pogłoski, a oficjalne wieści. Data premiery odświeżonej wersji GoldenEye 007 została wyznaczona na 27 stycznia. Posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą rozgrzewać kciuki do strzelania, ponieważ tytuł od razu wpada do usługi.

Xbox Game Pass – oferta na styczeń jeszcze się powiększa

Studio Rare podzieliło się świetnymi wieściami oraz zwiastunem, który możesz obejrzeć poniżej. Tak! GoldenEye 007 powraca po latach i choć to jedynie remaster ograniczający się do podbicia rozdzielczości i przystosowania do panoramicznych wyświetlaczy, fani gier retro będą w siódmym niebie. Sam pamiętam, kiedy gra debiutowała w 1997 roku na Nintendo 64. Dawała mnóstwo radości, m.in. dzięki świetnemu flow w rozgrywce. Sądzę, że po latach gra nadal może cieszyć.

Remaster oferuje zarówno tryb singleplayer, ze znanymi z oryginału misjami, jak i zabawę w kilka osób. Możemy usiąść na kanapie i postrzelać w cztery osoby na “podzielonym ekranie”. Można również pograć w sieciowy multiplayer.

Jestem ciekaw, czy jesteście tak bardzo podjarani powrotem GoldenEye 007, jak ja. Dla mnie tytuł obowiązkowy do wypróbowania.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie