Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Godfall – zobacz nowy zwiastun prezentujący walkę

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się kolejny zwiastun Godfall. Materiał prezentuje rozbudowany system walki i przybliża jego najważniejsze cechy.

Wielu graczy nie było zbyt zadowolonych z tego, jak wyglądało i działało Godfall na pierwszych prezentacjach. Aktualnie emocje wokół gry nie są już aż tak negatywne, a sama produkcja wzbudza zainteresowanie swoim zręcznościowym modelem walki oraz nietypową stylistyką. Niedawno twórcy gry zaprezentowali wygląd okładki gry w wersji na PlayStation 5, a teraz sprezentowali graczom kolejny pokaz swojego nowego dzieła.

W sieci opublikowano naprawdę dobry zwiastun gry, który pokazuje najważniejsze elementy modelu walki zaimplementowanego w tytule od Counterplay Games i przy okazji podkreśla kooperacyjny charakter produkcji. Już na pierwszy rzut oka widać inspirację Dark Souls i God of War, co z pewnością ucieszy wiele osób.

Przy okazji warto zauważyć, że gra wygląda dużo lepiej niż na  pierwszych pokazach i działa równie dobrze, choć zdarzają się spadki animacji. Mimo wszystko całość prezentuje się naprawdę przyzwoicie, choć z pewnością znajdą się osoby, które na samą myśl o grze z „looter” w nazwie gatunku zaczynają przysypiać.

Godfall zadebiutuje wraz z PlayStation 5 pod koniec 2020 roku. Gra pojawi się również na PC, na platformie Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się