Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Twórcy Godfall prezentują okładkę gry na PS5

Wcześniej mogliśmy zobaczyć pudełko na Spidermana na PlayStation 5; teraz przyszedł czas na prezentację kolejnej okładki.

Pudełka do gier nie są niczym fascynującym, jednak pierwsza prezentacja opakowania produkcji na next-gena, który debiutuje raz na kilka lat, to jednak jakieś wydarzenie. Wcześniej pisaliśmy, że Sony opublikowało na oficjalnym blogu PlayStation concept art z okładką Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Teraz pudełeczko pokazują twórcy Godfall.

Grafikę opublikowano na oficjalnym koncie gry na Twitterze dziś w nocy (wraz z życzeniami dobrego weekendu). Zapewne do tych wizualizacji powoli będą dołączać kolejne – w końcu po oficjalnej prezentacji przez Sony już można publikować swoje okładki.

Godfall to osadzony w postapokaliptycznym świecie fantasy RPG, który ma kłaść duży nacisk na trzecioosobową walkę wręcz. W grze będziemy tłuc wrogów po to, by zabierać im łupy. Tego typu przyjemność czeka nas w pojedynkę, w duecie lub w trzyosobowym zespole. Co ciekawe, o tym tytule można było usłyszeć już parę lat temu – jest on w produkcji już od dłuższego czasu.

Produkcja będąca połączeniem Dark Souls i Monster Huntera zmierza na PS5 oraz PC. Premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się