Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Godfall – znamy wymagania sprzętowe. Sprawdzian dla komputerów

Counterplay Games opublikowało wymagania sprzętowe Godfall. Gra jest bardzo wymagająca i może pokonać nawet najmocniejsze konfiguracje.

Premiera nowej gry Counterplay Games zbliża się wielkimi krokami. O Godfall wiemy już praktycznie wszystko, a gra trafiła już do tłoczni. Wielu graczy narzeka na fakt, że produkcja nie będzie oferować rozgrywki offline, jednak jest to dość zrozumiałe biorąc pod uwagę charakter zabawy.

Twórcy opublikowali wymagania sprzętowe produkcji na PC.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor AMD Ryzen 5 1500 lub Intel Core i5-6600
  • 12 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna AMD Redeon RX 580 8GB VRAM lub NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB VRAM

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor AMD Ryzen 3600 lub Intel Core i7-8700
  • 16 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna AMD Radeon RX 5700 RX 8 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti 11GB VRAM

Gra wymaga systemu Windows 10 niezależnie od preferowanych ustawień.

Wymagania są bardzo wysokie i jeśli chcecie zagrać w ten tytuł w najładniejszej możliwej formie, to musicie zaopatrzyć się w naprawdę przepotężny sprzęt.

Przejście na nową generację dotknie nie tylko konsolowców, ale też graczy komputerowych. Nie ma co ukrywać, że siedmioletni sprzęt ograniczał twórców gier i najnowsze produkcje będą miały dużo wyższe wymagania sprzętowe.

Godfall ukaże się na PlayStation 5 i PC już 19 listopada. Grę na komputery osobiste można zakupić jedynie na platformę Epic Games Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się