Gameplay trailer z The Dark Pictures: Little Hope jest tak mroczny, że nic na nim nie widać

Brytyjskie studio Supermassive Games ujawniło rozgrywkę z drugiej odsłony antologii filmowych przygodówek The Dark Pictures. W części o podtytule Little Hope trafimy do niewielkiego miasta, gdzie zapolują na nas czarownice.

The Dark Pictures Anthology to seria eksploracyjnych gier przygodowych, która ma liczyć kilka (najpewniej osiem) części. Druga odsłona cyklu – Little Hope – zadebiutuje jeszcze tego lata. Twórcy opublikowali 7-minutowy gameplay z produkcji.

Little Hope opowie o poczynaniach grupki młodzieży, która pod kierownictwem pani profesor trafia do tajemniczej miejscowości, gdzie zmuszona jest skonfrontować się z siłami zła. Bohaterowie zmierzą się z wizjami dotyczącymi przeszłości miejsca, w którym odbywały się kiedyś okultystyczne obrzędy i polowania na czarownice.

Zaprezentowany materiał ogląda się z rosnącą ciekawością – historie opowiadane w The Dark Pictures są niewątpliwie mocnym atutem serii. Przekonali się o tym fani pierwszej części antologii, czyli Man of Medan. Gra, która zadebiutowała w 2019 na PC, PS4 i Xboksie One, powiada o odkryciu przez grupkę amerykańskich nurków zatopionego wraku z II wojny światowej. Podczas eksploracji obiektu zaczynają dziać się bardzo dziwne rzeczy.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: