Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gameplay trailer z The Dark Pictures: Little Hope jest tak mroczny, że nic na nim nie widać

Brytyjskie studio Supermassive Games ujawniło rozgrywkę z drugiej odsłony antologii filmowych przygodówek The Dark Pictures. W części o podtytule Little Hope trafimy do niewielkiego miasta, gdzie przed laty miały miejsce procesy o czary.

The Dark Pictures Anthology to seria eksploracyjnych gier przygodowych, która ma liczyć kilka (najpewniej osiem) części. Druga odsłona cyklu – Little Hope – zadebiutuje jeszcze tego lata. Twórcy opublikowali 7-minutowy gameplay z produkcji.

Little Hope opowie o poczynaniach grupki studentów i profesora, którzy trafią do tajemniczej miejscowości, gdzie zmuszeni będą skonfrontować się z siłami zła. Bohaterowie zmierzą się z wizjami dotyczącymi przeszłości miejsca, w którym odbywały się kiedyś polowania na czarownice.

Zaprezentowany materiał ogląda się z rosnącą ciekawością – historie opowiadane w The Dark Pictures są niewątpliwie mocnym atutem serii. Przekonali się już o tym gracze, którzy mieli do czynienia z pierwszą częścią antologii, czyli Man of Medan. Produkcja, która zadebiutowała w 2019 na PC, PS4 i Xboksie One, powiada o eksploracji przez amerykańskich nurków nawiedzonego wraku z II wojny światowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się