Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Frostpunk: On The Edge. Jest data premiery i mroźny zwiastun

Poprowadź ekspedycję w kierunku niezbadanych terenów mroźnego pustkowia w dodatku do gry Frostpunk zatytułowanym On The Edge. 11 bit studios przedstawia nowy zwiastun i ogłasza, że trzecie i finalne rozszerzenie dostępne będzie na PC od 20 sierpnia.

Poprzedni dodatek – The Last Autumn – był prequelem. On The Edge rozpoczyna się tam, gdzie skończyła się podstawowa gra. Wielka burza odsłoniła wojskowy magazyn sprzed czasów ewakuacji. Z Nowego Londynu wyrusza drużyna zwiadowców. Jej zadanie to założenie obozu i budowa sprawnie funkcjonującego łańcucha zaopatrzeń. Czas postawić kolejny krok na żmudnej drodze prowadzącej do przetrwania ludzkości i odbudowania nadziei. Ale… świat Frostpunka jest pełen przeciwieństw: zaufania i sceptycyzmu, niezależności bądź dominacji, zjednoczenia lub separacji. Którą ścieżkę zdecydujesz się obrać?

W okolicy obozu nie ma zwierząt, zatem będziesz zależny od żywności wysłanej ze stolicy. A jej łaski nie są niewyczerpalne. Nowy Londyn ma również swoje żądania. Na szczęście na krawędzi pogoda nie jest tak bezwzględna. Póki co dajemy radę funkcjonować bez generatora, ale jak długo to potrwa? Czy przetrwamy z dala od Nowego Londynu? Przekonaj się grając w On The Edge – finałowy rozdział porywającej historii Frostpunka.

W dodatku On The Edge czekają na Ciebie:

  • wciągająca historia o przetrwaniu, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej gry
  • okoliczności, które zmuszają graczy do eksploracji i przystosowania się do mroźnej dziczy
  • zupełnie nowa mapa z unikalnymi strukturami
  • nowe metody jednoczenia bądź dzielenia ludzi
  • nowa mechanika budowania relacji gospodarczych i dyplomatycznych

Frostpunk: On The Edge dostępny będzie od 20 sierpnia na PC (Steam, GOG.com i Humble Store).

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się