Frostpunk: On The Edge zapowiedziane. Trzeci dodatek do gry

Frostpunk: On The Edge zapowiedziane. Trzeci dodatek do gry
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

On The Edge – trzecie i finalne rozszerzenie z przepustki sezonowej – rozgrywa się po wielkiej burzy z finału podstawowej gry Frostpunk.

Z Nowego Londynu wyrusza mające specjalne zadanie ekspedycja. Frostpunk: On The Edge nie tylko otwiera nowy rozdział w uniwersum, ale również rozwija rdzeń rozgrywki, stawiając przed graczami nowe wyzwania i oferując unikatowe mechaniki zarówno w mieście jak i na mapie mroźnych pustkowi (Frostland).

Wszystkie pionki na planszy są już w ruchu. Jaki los czeka twoich ludzi? Co oznacza to dla Ciebie jako ich przywódcy? Ukształtuj przyszłość ludzkości w przełomowym dla uniwersum Frostpunka momencie.

Tytułowa krawędź symbolizuje linię oddzielającą przeszłość od tego, co ma nadejść. Pomimo iż społeczności Nowego Londynu – która wierzy, iż jest być może ostatnim miastem na Ziemi – udało się przetrwać, to batalia daleka jest od zakończenia. Ludzie staną przed nowymi wyzwaniami, które będą katalizatorem prowadzącym do kolejnych podziałów, problemów i konfliktów bazujących na różnych punktach widzenia i odmiennych perspektywach. To krawędź, nad którą staniesz jako lider ludu, który dopiero co przetrwał największą śnieżną zamieć w historii Frostpunka – mówi Maciej Sułecki, lead designer dodatku Frostpunk: One The Edge.

Frostpunk: On The Edge dostępny będzie na Steam latem i będzie zawierał:

  • Nowy fabularny scenariusz rozgrywający się po bazowej grze
  • Szereg wyzwań do pokonania na nowej, opuszczonej mapie
  • Unikalne mechaniki do wykorzystania na mapie Frostlandu

Więcej detali zostanie ujawnionych bliżej terminu premiery dodatku, do tego czasu możesz dodać On The Edge to listy życzeń na Steam.

Źródło: informacja prasowa

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie