Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Frostpunk już z trybem Endless

Gracze w końcu mogą toczyć rozgrywkę bez ograniczeń.

Kilka dni temu polskie studio 11 bit potwierdziło, że wraz z nadchodzącą aktualizacją do gry, ukaże się też wyczekiwany przez graczy tryb Endless. Aktualizacja ta właśnie jest do pobrania.

Endless Mode jest całkowicie darmowy i miejmy nadzieję, że spełni oczekiwania graczy, którym został już obiecany w momencie premiery w kwietniu tego roku.

Jak widać, Studio 11 bit potrzebowało sporo czasu na przygotowanie trybu. Ale mają na to dobry argument. Całość projektu nieco się powiększyła, więc gracze powinni docenić ostateczny efekt.

Więcej o Endless Mode dowiecie się z poniższego wideo, prosto od producenta.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%