Polacy przesuwają premierę mroźnego survivalu. Znamy przyczynę

0 komentarzy

Oto powody opóźnienia.

Premiera Frostpunk nie nastąpi w tym roku. Oto komunikat spółki:

Zarząd 11 bit studios podjął decyzję o przesunięciu premiery gry „Frostpunk” na I kwartał 2018 rok. Dokładna data premiery zostanie ujawniona na przełomie 2017 i 2018 roku. Decyzja podyktowana jest chęcią przeprowadzenia równoczesnej premiery gry na siedmiu rynkach i odpowiednio w siedmiu wersjach językowych (polski, angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, chiński oraz hiszpański). Ponadto „Frostpunk” na kluczowych rynkach obecny będzie zarówno w wersji cyfrowej, jak i bogatym wydaniu pudełkowym. Szersza obecność w dniu premiery zwiększa, zdaniem zarządu spółki, potencjał komercyjny i sprzedażowy gry.

Przypominamy, że to już kolejne przesunięcie premiery Frostpunk. Początkowo polski deweloper planował wydanie gry w lutym tego roku, następnie słyszeliśmy o drugiej ołowie 2017, a teraz okazuje się, że zagramy jeszcze później…

Frostpunk łączy w sobie symulator budowy miasta z survivalem, gdzie musimy dbać o mieszkańców osiedla w post-apokaliptycznym mroźnym świecie.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się