Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Forza Horizon 4 i misje fabularne. Kolejna nowość w serii

Kolejne dobre wieści dla osób, które nie mogą się doczekać Forza Horizon 4. PlayGround Games wtłoczy do wielkiego świata gry nieco fabularyzowanych nowości.

Nowa odsłona serii Forza Horizon zapowiada się coraz lepiej. Dostaniemy nie tylko wielki świat, w którym rozegramy wyścigi skonstruowane przez dewelopera. Wiadomo już, że sami również pobawimy się w tworzenie tras oraz będziemy mogli kupować mieszkania. To jednak nie koniec rewelacji, jakie czekają na nas w Forza Horizon 4.

The Elder Scrolls 6 – data premiery ustalona. Gra prawdopodobnie na PS5 i nową konsolę Xbox

Forza Horizon 4 – misje fabularne jak w Crazy Taxi

Playground Games ujawniło, że Forza Horizon 4 po raz pierwszy wprowadzi do serii elementy narracyjne nazwane Horizon Stories. Cóż to takiego? Będą to różne misje z fabułą. Wcielimy się np. w kaskadera pracującego dla magazynu sportowego czy w taksówkarza.

Nie oczekujcie nie wiadomo jak rozbudowanej fabuły. – To naprawdę fajne, niewielkie misje oparte na narracji – powiedział Benjamin Penrose dla serwisu Destructoid. Będziemy mogli nawet wziąć udział w narracjach związanych z innymi grami wyścigowymi, np. z klasycznym tytułem Crazy Taxi.

Forza Horizon 4 – data premiery, informacje

Miejscem akcji dla Forza Horizon 4 będzie Wielka Brytania, którą odwiedzimy na konsolach Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. Kiedy? Data premiery wyścigów została ustalona na 2 października 2018 roku, zatem pozostały niecałe cztery miesiące do odpalenia silników.

Lista pojazdów z nowej odsłony Forza Horizon będzie zawierała 450 samochodów od 100 w pełni licencjonowanych producentów. Gra wrzuca nas do otwartego świata, w którym doświadczymy nie tylko zmiennych pór dnia oraz warunków pogodowych. Będą również zmienne pory roku! Wpłynie to na wszystkich graczy jednocześnie, którzy będą się znajdować na serwerach gry.

Deweloperzy zaznaczają, że Forza Horizon 4 zaoferuje rozgrywkę w płynności 60 klatek animacji na sekundę. Posiadacze konsol Xbox One X oraz komputerów PC skorzystają z rozdzielczości 4K oraz trybu HDR.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%