Forza Horizon 3 na PC już do pobrania. Szykujcie sporo miejsca na HDD

Forza Horizon 3 na PC już do pobrania. Szykujcie sporo miejsca na HDD
Newsy PC Polecamy

Opcja pre-load wystartowała.

Osoby, które kupiły Forza Horizon 3 na PC, nie muszą czekać do premiery tytułu, by pobrać wyścigi na dysk twardy komputera i być tym samym przygotowanym do natychmiastowego startu, kiedy tylko gra zostanie odblokowana. Przypominamy, że stanie się to w przyszłym tygodniu, 27 września a produkcja zadziała jedynie na systemach Windows 10.

Według użytkowników forum Reddit, pliki z Forza Horizon 3 ważą 49.04 GB, zatem wcześniejsze zassanie ich jest jak najbardziej wskazane.

Oprócz ściągnięcia samej gry, warto zadbać również o pobranie najnowszych sterowników do kart graficznych Nvidia lub AMD, które zostały wydane specjalnie z myślą o nadchodzących wyścigach.

Forza Horizon 3 – pół godziny rozgrywki. Jazda terenowa, nocą oraz w deszczu

Poniżej znajdziecie ponad 30 minut z nową Forzą, zatem zapinamy pasy i jazda! Zobaczymy jazdę jeepem, buggy, by następnie przenieść się na drogi asfaltowe i sprawdzić, jak wszystko prezentuje się podczas deszczu oraz w nocy.

Forza Horizon 3 zaoferuje nam łącznie ponad 350 samochodów, z czego 150 pojazdów już poznaliśmy. Listę znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Akcja gry przeniesie nas na teren Australii, gdzie dostaniemy dwa razy większa mapę niż w poprzedniej odsłonie gry.

Nadchodząca część będzie również najbardziej społecznościowa z całej trójki. Gracze będą mogli tworzyć i udostępniać w sieci własne eventy, zapraszać do zabawy inne osoby w dowolnej chwili czy przejść kampanię w trybie kooperacji. Możliwa będzie również rozgrywka międzyplatformowa, czyli gracze pecetowi zmierzą się z kierowcami konsolowymi.

Forza Horizon 3 – tak wygląda gameplay na Xbox One S

Serwis DualShockers miał przyjemność pograć w wersję demo na targach w Kolonii. Gra została odpalona na nowej wersji konsoli Microsoftu, czyli modelu Xbox One S. Jak nadchodzące wyścigi prezentują się w akcji? Oglądajcie poniższy filmik!

Forza Horizon 3 w 4K na PC – tak się prezentuje

Redakcja serwisu IGN opublikowała właśnie kilkuminutowy gameplay z rozgrywki w Forza Horizon 3. Możecie na nim zobaczyć rywalizację buggy w świetnej jakości 4K. Nagranie zostało zapisane na PC i z pewnością warto się jemu przyjrzeć.

Forza Horizon 3 będziecie mogli kupić na Xboksa One i odpalić również na komputerze z Windowsem 10. To nowa strategia Microsoftu, która polega na tym, że wydając pieniądze na jedną grę, możecie ją mieć na dwóch platformach. Swoją drogą ciekawe, jakim powodzeniem będzie się cieszyć tego rodzaju rozwiązanie. Jak sądzicie?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie