Za darmo do odebrania. Prezent „Secret Santa” dla fanów Forza Horizon 5

Forza-Horizon-5
Newsy PC Xbox Series XOne

Gracze odblokowali główna nagrodę w akcji “Secret Santa”. Każdy posiadacz Forza Horizon 5 na konsole Xbox oraz PC może odebrać teraz prezent.

Ciśniesz jeszcze w Forza Horizon 5? To mam dla Ciebie niezłą wiadomość. Możesz teraz dostać za darmo niesamowicie mocne auto – Lamborghini Sian Roadster 2020.

Samochód za darmo do Forza Horizon 5

Kto chce dostać autko za free, powinien zalogować się po prostu do gry, nieważne czy w wersji PC czy na konsolę Xbox. Samochód jest rozdawany w związku z niedawną akcją Secret Santa. Gracze musieli wysyłać sobie nawzajem prezenty, by w ten sposób odblokować nagrodę.

Cel został zrealizowany, a więc pozostaje odebrać nagrodę niespodziankę. Znajdziesz ją w zakładce Prezenty w centrum wiadomości w grze. Tak prezentuje się rozdawana fura:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie