Forza Horizon 3 – przygotujcie się na grę i pobierajcie sterowniki AMD lub Nvidia

Forza Horizon 3 – przygotujcie się na grę i pobierajcie sterowniki AMD lub Nvidia
Newsy PC Technologie

Warto zaopatrzyć się w nowe drivery, jeśli chcecie wycisnąć z gry jak najwięcej.

Forza Horizon 3 nadjeżdża i już czujemy gumę paloną na asfalcie. Wyścigi pojawią się na PC z systemem Windows 10 (oraz konsoli Xbox One) w przyszłym tygodniu, 27 września.

Kto chce przygotować swój komputer na bezproblemowe granie, powinien czym prędzej ściągać najnowsze sterowniki graficzne, które zostały wydane specjalnie pod Forza Horizon 3.

Jeśli Wasz blaszak skrywa w obudowie kartę graficzną od Nvidia, pobierajcie drivery GeForce 372.90 WHQL z oficjalnej strony producenta lub poprzez oprogramowanie Nvidia GeForce Experience.

Kto posiada natomiast GPU od czerwonej ekipy, niech sięga po najnowsze sterowniki AMD Radeon Software Crimson Edition 16.9.2, które są dostępne do pobrania na tej stronie.

Forza Horizon 3 – ustawienia graficzne, jakie pozmieniamy na PC i nowy gameplay

Jeśli zamierzacie zagrać na blaszakach, zerknijcie na poniższe screeny (udostępnione przez YouTube’ra o nicku ACG’s Karak), które prezentują opcje graficzne, jakie znajdziecie po uruchomieniu wyścigów.

Forza Horizon 3 pozwoli dostosować jakość cieni, MSAA, refleksów i innych efektów. Zdecydujemy też, czy chcemy widzieć na ekranie liczniki fps-ów. To oczywiście mały wycinek całości. Tak prezentują się wszystkie możliwości:

Forza Horizon 3 - podstawowe opcje graficzne.
Forza Horizon 3 – podstawowe opcje graficzne.
Forza Horizon 3 - zaawansowane opcje graficzne.
Forza Horizon 3 – zaawansowane opcje graficzne.

Forza Horizon 3 – za kulisami wyścigów i sporo rozgrywki

Recenzje Forza Horizon 3 i wszystko co najlepsze w zwiastunie premierowym

Czekacie na Forza Horizon 3? Zapraszamy na zwiastun premierowy, który jeszcze bardziej rozgrzeje serca amatorów szybkości i szaleństwa na czterech kółkach.

Tytuł pojawi się na Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10 już w przyszłym tygodniu, 27 września. Przedsmak wyścigów możemy poczuć wdemo Forza Horizon 3, dostępne do pobrania na konsolę z tego miejsca.

Poniższy filmik wypchano efektownymi scenami, pokazującymi różne rodzaje nawierzchni, samochodów oraz jazdę w dzień jak i w nocy. Powrót serii wypadł naprawdę znakomicie, o czym świadczy średnia z 44 recenzji zebranych przez serwis Metacritic. To naprawdę wysokie 90/100.

Recenzenci docenili świetnie zaprojektowane trasy oraz otoczenie, mieszankę jazdy terenowej i asfaltowej, dobry system nagród oraz sterowanie. Redaktor IGN pisze wręcz o mistrzostwie, jeśli chodzi o wyścigi z otwartym światem. Forza Horizon 3 jest większa i lepsza od poprzednika, zatem jeśli lubicie takie klimaty, tylko czekać na premierę.

Recenzje Forza Horizon 3 – wybrane oceny:

  • Digital Spy – 10/10
  • God is a Geek – 9,5/10
  • IGN – 9,5/10
  • Gameblog.fr – 9/10
  • Destructoid – 9/10
  • Attack of the Fanboy – 9/10
  • Hardcore Gamer – 9/10
  • GameSpot – 9/10
  • Polygon – 8,5/10
  • CGMagazine – 8/10

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie