Forza Horizon 4 – darmowe samochody przez cały grudzień

Śmigacie jeszcze w Forza Horizon 4? Chcecie dostać każdego dnia inny samochód za darmo? Było 2 x TAK? To wskakujcie do gry.

Studio Playground Games ma świetny prezent dla wszystkich posiadaczy Forza Horizon 4. Przez cały grudzień możemy zdobywać darmowe samochody w grze. Jedyny warunek, to codzienne logowanie, ponieważ nie dostajemy jednej paczki, lecz każdego dnia po jednym aucie.

Możemy zatem zebrać sporą kolekcję samochodów w grudniu. Kto chętny, niech odpala silnik już dzisiaj i zgarnia Audi S1 (2015). Jutro kolejny samochód do odebrania. Jedyny minus w tej całej akcji jest taki, że jeśli jakiegoś dnia zapomnimy zajrzeć do gry, samochód z danego dnia przepada i już go nie dostaniemy.

Autka czekają na graczy w sklepie Forzathon w Forza Horizon 4.

Forza Horizon 4 – darmowe samochody w grudniu.

Tak przedstawiono Forza Horizon 4 w sklepie Microsoftu: Dynamiczne pory roku całkowicie zmienią największy motoryzacyjny festiwal świata. Weź w niej udział samodzielnie lub stwórz drużynę wraz z innymi graczami. Podziwiaj historyczne zakątki Brytanii, przemierzając wspólny otwarty świat w jednym z 450 różnych modeli samochodów do zebrania i zmodyfikowania. Wyścigi, popisy kaskaderskie, budowanie i eksploracja – wybierz swoją specjalność i zostań supergwiazdą Horizon.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: