Forza Horizon 5 z nową historią, która wyciśnie łzy wspomnień. Na 10-lecie serii

Forza-Horizon-5
Newsy PC Xbox Series XOne

Playground Games zapowiada wielkie atrakcje na 10-lecie serii Forza Horizon. Będzie nostalgicznie, będą nagrody.

Czas szybko leci i w październiku seria Forza Horizon wykręci okrągłą dziesiątkę na prędkościomierzu. Z tej okazji twórcy gry szykują atrakcje w piątej odsłonie, na które już dzisiaj zapraszają prezentując poniższy zwiastun.

Forza Horizon 5 – aktualizacja. Co nowego?

Deweloper obiecuje, że ponownie przeżyjemy niektóre z najbardziej kultowych momentów rozgrywki w serii, które zostaną ożywione dzięki zupełnie nowej historii. Ponadto usłyszymy znane z wcześniejszych odsłon utwory oraz pojeździmy w trybie Midnight Battles, w którym zdobędziemy samochody, wygrywając wyścigi jeden na jednego.

Nowe atrakcje dostaniemy już 11 października, lecz to dopiero początek zabawy. Playground Games informuje, że szykuje aż cztery tygodnie rocznicowych wydarzeń i wyzwań. Każdy będzie poświęcony jednej z części Forza Horizon.

Przypominamy, że pierwsza Forza zadebiutowała 23 października 2012 roku na konsoli Xbox 360.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie