Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 od dzisiaj z darmowym trybem Battle Royale

Tak, Battle Royale wjeżdża właśnie do Forza Horizon 4 pod nazwą The Eliminator. Oto szczegóły i zwiastun.

Playground Games i Microsoft przedstawiają tryb The Eliminator do Forza Horizon 4, który jest inspirowany rozgrywką typu Battle Royale. Na szczęście (a może i nie?) nasze auta nie zostaną wyposażone w broń palną i nie zaczną nagle zastawiać pułapek na przeciwników w postaci choćby plam oleju rozlanego na asfalcie. Deweloperzy wymyślili coś zupełnie innego, a zarazem prostego.

Forza Horizon 4 i Battle Royale

The Eliminator pojawi się w grze w ramach darmowej aktualizacji, zaplanowanej na 12 grudnia. Nowy tryb pozwoli zmierzyć się 72 osobom na ogromnej otwartej mapie. Na początku każdy z nas dostanie słabe auto jak Mini Cooper i będzie musiał po prostu utrzymać się w coraz to mniejszej strefie, która wciąż się „zaciska”. Z wolnym samochodem nie damy sobie jednak rady i będziemy musieli wyposażać się w coraz to mocniejsze autka, które znajdziemy podczas zmagań.

Kiedy już większość graczy odpadnie i na arenie zostaną najszybsi zawodnicy, w pewnym punkcie pojawi się linia mety. Kto jako pierwszy ją przekroczy, wygrywa.

Proste? A jak! Zerknijcie na zwiastun i dajcie znać, czy podoba się Wam taki pomysł na Battle Royale w wyścigach:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się