For Honor za darmo i nowości w grze. Świetne wieści z E3 2018

For Honor za darmo i nowości w grze. Świetne wieści z E3 2018
E3 2018 Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Konferencja prasowa Ubisoftu na E3 2018 pokazała, że For Honor będzie nadal rozwijany. Co więcej, For Honor Edycja Startowa na PC jest dostępna do pobrania za darmo, lecz trzeba się śpieszyć.

Podczas Electronic Entertainment Expo (E3 2018), firma Ubisoft ujawniła MarchingFire, nową aktualizację do For Honor. MarchingFire to największa jak dotąd popremierowa aktualizacja zawartości, zawierająca frakcję Wu Lin, nowy tryb 4 na 4 PvP (gracz kontra gracz), nieograniczoną zawartość PvE (gracz kontra otoczenie) i nie tylko. Aktualizacja będzie dostępna od 16 października na PC, PS4 i Xbox One.

For Honor za darmo na PC

Aby uczcić ujawnienie MarchingFire, wszyscy gracze PC mogą pobrać Edycję Startową For Honor na PC, bezpłatnie poprzez Uplay, w dniach 11-18 czerwca. Edycja Startowa na PC daje graczom pełny dostęp do wszystkich trybów gry dla wielu graczy, trybu kampanii oraz do trzech bohaterów-weteranów. Kolejnych bohaterów można zwerbować, używając stali. Wszystkie wersje PC będą też dostępne z rabatem nawet do 75%, do 18 czerwca. Gracze na konsolach będą mogli skorzystać z rabatu nawet do 75% na For Honor na Xbox One do 17 czerwca, a na system PlayStation 4 do 19 czerwca.

E3 2018 Ubisoft – MarchingFire w szczegółach

W ramach aktualizacji MarchingFire w grze pojawi się czworo nowych bohaterów z Wu Lin – nowej frakcji inspirowanej starożytnymi chińskimi sztukami walki. Czworo nowych bohaterów to Tiandi, JiangJun, Nuxia i Shaolin. Wszyscy przybyli ze wschodu, uciekając przed wojną domową, która ogarnęła ich ojczyznę po tragicznym kataklizmie. Każda postać ma własne motywacje – od zdrady po tragedie osobiste, a bohaterowie Wu Lin wyposażeni są też w zupełnie nową broń i style walki, dzięki czemu pole bitwy staje się bardziej zróżnicowane. Po początkowym okresie wyłączności, wszystkich bohaterów Wu Lin można będzie zwerbować, używając stali.

Gracze zyskają dostęp do czwórki wojowników Wu Lin i 18 obecnych bohaterów w zupełnie nowym trybie PvP 4 na 4, Szturm. Tryb ten będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich graczy i grywalny na trzech nowych mapach, dzięki czemu gracze będą mogli szturmować lub bronić dobrze ufortyfikowanego zamku, wyposażonego w balisty i kotły z wrzącą smołą, a także łuczników. Obrona będzie dowodzona przez ciężkozbrojnego władcę, który chroni swój kraj przed najazdem. Szturmujący i obrońcy będą musieli strategicznie poruszać się po polu bitwy, eskortując lub próbując zniszczyć taran, dzięki któremu można wedrzeć się na zamek.

MarchingFire wprowadzi też nową, nieograniczoną zawartość PvE, grywalną w trybie dla jednego gracza lub trybie współpracy dla dwóch graczy online. Ten nowy tryb PvE będzie dostępny w ramach płatnego pakietu, który zawiera również bohaterów Wu Lin. Więcej informacji o zawartości PvE i płatnym pakiecie zostanie ujawnione już wkrótce.

Wreszcie, wszyscy gracze skorzystają też z bezpłatnych ulepszeń graficznych, poprawiających tekstury, wprowadzających usprawniony system oświetlenia oraz nowe gradienty nieba, a także udostępniających dalsze ulepszenia rozgrywki, w tym przebudowany interfejs użytkownika.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie