Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

For Honor otrzyma darmową aktualizację na PS5 oraz Xbox Series X i S

Posiadacze For Honor na aktualnej generacji konsol otrzymają darmową aktualizację na PS5 i Xbox Series X. Ubisoft zapowiada nowości.

Kolejni producenci informują o darmowych aktualizacjach swoich gier na nową generację konsol. Tym razem mowa o jednym z hitów Ubisoftu.

For Honor zostanie bezpłatnie zaktualizowane na PS5 i Xbox Series X oraz S. Wszyscy dotychczasowi posiadacze produkcji będą się mogli cieszyć rozgrywką na nowej generacji sprzętu.

Dodatkowo produkcja otrzyma szereg usprawnień, które poprawią wrażenia z rozgrywki. Ulepszone zostaną odbicia w wodzie, rozdzielczość cieni, filtrowanie tekstur, a także zwiększy się poziom rysowania detali.

Gra ma działać w rozdzielczości 4K w przypadku PS5 i XSX, a Xbox Series S docelowo obsłuży FullHD. Ponadto do gry trafi niedługo aktualizacja, która umożliwi rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Choć FH ma już cztery lata na karku, to wciąż cieszy się sporą popularnością. Gracze uwielbiają wymagające starcia pomiędzy wojownikami, a produkcja stale otrzymuje nowe aktualizacje zawartości.

Kto wie, może nowa generacja konsol przyniesie ze sobą godnego następcę For Honor? Nowe rozwiązania zastosowane w konsolach aż proszą się o wykorzystanie ich w widowiskowych starciach pomiędzy potężnymi wojownikami. Ubisoft wie, że ma w rękach bardzo silną markę i z pewnością zrobi z niej dobry użytek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się