Robert Lewandowski prosto z Polski

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Lewandowski drugim najlepiej ocenionym piłkarzem w FIFA 22? Ronaldo będzie zawiedziony

Zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami, po aktualizacji kart w FIFA 22 Robert Lewandowski otrzymuje wynik 92, co daje mu drugie miejsce wśród najlepszych zawodników w grze.

Premiery FIFA 22 jeszcze nie było, ale powoli dowiadujemy się, jak będą wyglądały oceny ogólne zawodników w najnowszej odsłonie serii. Od kilku dni piłkarze chwalą się swoimi rezultatami. I tak od Kyliana Mbappe wiemy, że ma wynik 91, co daje mu o oczko lepszą kartę niż w ostatniej części produkcji. Natomiast Robert Lewandowski ma uzyskać w FUT notę 92. Podobnie jak w przypadku Francuza, „Lewy” awansuje tym samym o 1 punkt.

Jeśli wiadomości okażą się prawdziwe i Polak będzie mieć faktycznie 92, to wyprzedzi tym samym Christiano Ronaldo. Portugalczyk spada w karcianym pojedynku o jedno oczko (z 92 na 91), co sytuuje go na równi z Mbappe – czy chociażby De Bruyne’m.

Jak mówią przecieki, najlepiej ocenionym piłkarzem w grze FIFA pozostaje Leo Messi. Jego wynik w Ultimate Team to 93.

FIFA 22 zadebiutuje 1 października na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S i Google Stadia. Produkcja zaoferuje parę nowości, między innymi HyperMotion. System bazuje na technologii motion capture, która rejestrowała ruchy 22 profesjonalnych piłkarzy podczas gry. W oparciu o te dane sztuczna inteligencja stworzyła realistyczne animacje wirtualnych zawodników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się