Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

FIFA 21 dostanie sporo nowości. Dariusz Szpakowski nagrał swoje komentarze

Na początku maja Electronic Arts ujawniło, że prace nad FIFA 21 idą zgodnie z planem. Było to pierwsze oficjalne potwierdzenie gry (ale zaskoczenie!), która – jak co roku – ma zawierać sporo nowości.

Jak reagujecie co roku na zwrot, że kolejna FIFA będzie zawierała sporo nowości? EA Sports dwoi się i troi, żeby w ciągu 12 miesięcy wymyślić, co też ulepszyć w kolejnej odsłonie swojej piłkarskiej serii. I wiecie co? FIFA 21 ma zawierać… sporo nowości. Twierdzi tak przynajmniej Dariusz Szpakowski, który jest już po sesji nagraniowej do tegorocznej odsłony.

FIFA 21 – Szpakowski i Laskowski powracają

Jak pewnym jest, że co roku dostaniemy nową grę FIFA, tak pewniakiem jest komentarz Dariusza Szpakowskiego. Słynny sportowy komentator zdradził podczas programu Misja Futbol (poniższy filmik od 5 minuty), że nagrywał już nowe komentarze do gry. Wspomniał ponadto o Jacku Laskowskim, który nagrywał swoje kwestie osobno (zapewne ze względów bezpieczeństwa w obliczu pandemii koronawirusa). Szpakowski dodał, że FIFA 21 zaoferuje wiele nowości, lecz nie może o tym mówić.

Kto czeka na konkrety dotyczące FIFA 21, powinien szykować się na 12 czerwca, kiedy to odbędzie się pokaz gier Elektroników w ramach EA Play Live 2020. My spodziewamy się kolejnych poprawek w grafice (lecz czy daleko idących?), nowych animacji, pewnie jakiegoś dodatkowego trybu oraz kontynuacji fabuły w ramach Volta.

Czekamy też na Wasze komentarze – co powinno się zmienić w FIFA 21 względem obecnej odsłony?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się