Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

EA Play Live 2020 zapowiedziane. Jest data i konkretna godzina startu

Electronic Arts ogłasza „cyfrowe wydanie” EA Play. Ze względu na pandemię koronawirusa wydarzenie przenosi się do sieci i właśnie wyjawiono, na kiedy mamy się szykować.

W tym roku wiele imprez przenosi się do sieci i nie inaczej jest z Elektronikami i ich corocznym EA Play, na którym możemy zobaczyć nadchodzące gry od wewnętrznych deweloperów EA. Firma ogłosiła właśnie EA Play Live 2020.

EA Play Live 2020 – kiedy, jakie gry?

Odpowiedź na pierwszą część pytania już dostaliśmy, lecz jeśli chodzi o gry, tutaj jest kilka pewniaków i sporo niewiadomych. Oto komunikat od EA:

EA Play Live 2020 połączy graczy z całego świata i przybliży im informacje o grach, które kochają. Podczas tegorocznej imprezy, organizowanej wyłącznie w formie cyfrowej, EA zaprezentuje swoje gry w trakcie transmisji na żywo, poprzez treści na platformach społecznościowych oraz innych kanałach dotarcia. Dołącz do EA Play Live w piątek, 12 czerwca o godzinie 02:00 na EA.com.

Co do gier, pewniakami są sportowe serie FIFA 21, Madden 21 oraz NBA Live 21. Reszta to już tylko spekulacje i wróżenie z fus. Raczej nie liczcie na pokaz Battlefield 6, ponieważ gra szykowana jest na nowe konsole, zatem jeszcze za wcześnie na ujawnienie produkcji. Niewykluczone jednak, że wydarzenie przyniesie ze sobą powiew świeżości w formie gier na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Na to najbardziej liczymy.

EA Play Live 2020
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się