Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

1 komentarz

FIFA 21 na nowym gameplayu. Mamy pełny mecz Niemcy – Hiszpania

Jeśli nie wyrobiliście sobie jeszcze zdania nt. nadchodzącej FIFA 21, to obejrzyjcie gameplay z PS4 Pro. Zaprezentowano w nim starcie Niemców i Hiszpanów.  

Czy warto będzie w tym roku kupić FIFA 21 na premierę? To pytanie z pewnością zadają sobie miłośnicy wirtualnej piłki nożnej oraz zawodowi piłkarze, którzy chcieliby sprawdzić swoją ocenę umiejętności w nowej odsłonie serii. A ta zmieni się nie do poznania? Raczej nie, ale EA wciąć pracuje nad zwiększeniem poziomu realizmu. Ich efekty prac możemy zobaczyć w pełnym meczu Niemcy – Hiszpania.

Powyższa prezentacja została nagrana z wersji PS4 Pro. Nie oddaje jeszcze faktycznego stanu gry, bowiem pochodzi z wersji beta. Jednakże nie powinna zbyt wiele różnić się od edycji ostatecznej. Tym bardziej, że premiera FIFA 21 jest tuż przed nami – 6 października odpalimy ją na PC, PS4 i Xbox One.

Nie zauważymy chyba większych zmian w stosunku do poprzedniej części. Pod kątem oprawy graficznej, możemy mówić co najwyżej o kosmetycznych zmianach, a szczególnie w obszarze wyglądu piłkarzy. Niektórzy zawodnicy powinni przejść mały lifting, by w większym stopniu przypominać wersje z prawdziwego świata. Natomiast największą i pożądaną zmianą będzie aktualizacja składów w międzynarodowych ligach i reprezentacjach narodowych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się