Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

FIFA 21 – Robert Lewandowski w ścisłej czołówce najlepszych piłkarzy dostępnych w grze

W sieci pojawiło się zestawienie najlepszych zawodników dostępnych w grze FIFA 21. Robert Lewandowski zajął jedno z najwyższych miejsc w rankingu.

EA Sports w końcu podzieliło się oczekiwaną przez fanów swojej sztandarowej serii listą najlepszych zawodników. Jedna z pozycji powinna szczególnie ucieszyć naszych rodaków.

Robert Lewandowski uplasował się na trzecim miejscu w rankingu, co czyni go najlepszym piłkarzem w grze zaraz po Lionelu Messi i Cristiano Ronaldo. Polak uzyskał ocenę ogólną w wysokości 91 punktów. Co ciekawe, nasz aktualnie najlepszy piłkarz awansował względem zeszłorocznej edycji gry, w której znajdował się na – i tak dość wysokim – 15. miejscu. Drugim i ostatnim Polakiem na liście jest grający w Piemonte Calcio Wojciech Szczęsny, który zajmuje 40-stą pozycję na liście.

Ranking najlepszych piłkarzy w serii FIFA co roku wywołuje bardzo dużo emocji. Fani chętnie dzielą się swoimi typami przed publikacją oficjalnego zestawienia, a internet zalewają reakcje największych twórców wideo zajmujących się tą tematyką.

 

FIFA 21 zadebiutuje na rynku już 9 października. Produkcja pojawi się na wszystkich obecnych platformach i sprzęcie nowej generacji. Aktualizacja na PlayStation 5 i Xbox Series X/S będzie darmowa dla posiadaczy wersji na starsze generacje, ale gra nie obsłuży rozgrywki pomiędzy platformami.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się