Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

FIFA 21 z kuriozalnym błędem. Latający piłkarze

FIFA 21 zadebiutowała stosunkowo niedawno i wciąż pada ofiarą nowych błędów. Tym razem ofiarą bugów padli sami wirtualni piłkarze.

FIFA, FIFA nigdy się nie zmienia. Nowa odsłona serii jest według graczy kolejną, powtarzalną i pełną błędów grą, której formuła potrzebuje odświeżenia.

A skoro już o błędach mowa, poza tymi utrudniającymi rozgrywkę zdarzają się też te mniej frustrujące i przy okazji całkiem zabawne. Zobaczcie sami.

Błąd pojawia się niezależnie od gracza i nie do końca wiadomo co go powoduje. Cóż, gracze spotykali się z wieloma komicznymi niedoróbkami w serii FIFA, ale każda taka kolejna ciekawostka jest równie zabawna.

EA Sports raczej niespecjalnie spieszy się z naprawą niedoróbek, co oczywiście nie umyka uwadze graczy. FIFA 21 jest wyjątkowo mocno krytykowana z uwagi za przestarzały silnik i liczne niedoróbki techniczne.

Szczególnie mocno oberwało się wersji na Nintendo Switch, która ma być zwyczajną aktualizacją składów względem poprzedniej odsłony cyklu. Szkoda, bo mobilna wersja piłkarskiego symulatora ma naprawdę spory potencjał na przyciągnięcie do siebie graczy.

Oczywiście nie wpływa to negatywnie na sprzedaż samej gry, która wciąż góruje na listach bestsellerów. 21 jest przy okazji pierwszą grą w historii cyklu, która sprzedała się lepiej w wersji cyfrowej niż pudełkowej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%