Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Farming Simulator 19 – zbiory, chwasty, dobór opon i niszczenie plonów

W sieci pojawiły się kolejne zwiastuny Farming Simulator 19, które pokazują m.in. nowości zmierzające do popularnej rolniczej serii.

W przyszłym miesiącu będziemy mogli wyjechać w pole razem z Farming Simulator 19. Data premiery gry została ustalona na 20 listopada 2018 roku, zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Deweloperzy odpowiedzialni za grę wypuścili kolejny zwiastun, w którym możemy zobaczyć maszynę rozprowadzającą wapno nawozowe, co przyda się w zwalczaniu chwastów na naszych uprawach. Pod koniec filmiku pokazano również, że zbyt szerokie opony naszego ciągnika mogą niszczyć plony i żeby się przed tym ustrzec, będziemy mogli wymienić opony pojazdu na węższe.

Zaraz pod najnowszym trailerem Farming Simulator 19 wrzucamy nieco starszy, który skupia się na zbiorach.


Farming Simulator 19 – FS19 – wymagania sprzętowe

Do uruchomienia FS19 nie będziemy potrzebowali mocnego komputera. Wystarczy pecet wyposażony w procesor Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD, karta grafiki na poziomie GeForce GTX 560 (2 GB VRAM) oraz 4 GB pamięci RAM. Farming Simulator 19 będzie wymagał 20 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe, które pozwolą odpalić symulator, lecz nie pozwolą pograć w maksymalnych ustawieniach grafiki. Póki co jednak, zalecane/rekomendowane wymagania FS19 nie zostały ujawnione przez dewelopera.

Wymagania FS19 – minimnalne:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (w wersji 64-bitowej)
  • Procesor: Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon 7770 lub lepsza; 2 GB
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB

Data premiery i cena Farming Simulator 19

Nie tylko wymagania sprzętowe gry zostały ujawnione, lecz również jej data premiery. FS19 zadebiutuje 20 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Kto będzie chciał zaopatrzyć się w wersję gry PC, zapłaci za nią 129,99 zł. Cena na PS4 i Xbox One wynosi natomiast 199,99 zł. W każdym przypadku możemy liczyć na edycję z polskimi napisami.

Jeśli natomiast zamówimy Farming Simulator 19 przed premierową, zgarniemy bonus w postaci pojazdu serwisowego Retriever z napędem 4×4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%