Farming Simulator 19 z trybem rywalizacji zespołowej

Czasy sielanki się skończyły – zaczyna się zagorzała rywalizacja! Farming Simulator League, czyli tryb rywalizacji zespołowej w grze Farming Simulator 19, pojawił się wraz z najnowszą bezpłatną aktualizacją do gry i jest dostępny dla wszystkich graczy.

Wszystko, co musicie wiedzieć o trybie i lidze Farming Simulator League, znajdziecie w dwóch nowych tutorialach w formie wideo, które wrzucamy poniżej.

Gracze, którzy chcą przetestować tryb Farming Simulator League, powinni zarejestrować swoje zespoły na oficjalnej stronie internetowej i pobrać klienta na PC. Wszystkie opinie od społeczności graczy pozwolą twórcom gry – studiu GIANTS Software – aktualizować i ulepszać tryb esportowy jeszcze przed debiutanckim turniejem, który odbędzie się w dniach 27-28 lipca na wydarzeniu FarmCon 19.

Tryb gry Farming Simulator League jest dostępny dla wszystkich graczy od 5 czerwca. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Farming Simulator League. Farming Simulator 19 to najlepszy symulator rolniczy, który na świecie osiągnął 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy fizycznych i cyfrowych. Tytuł dostępny jest na PC, PS4 i X1, nakładem CDP.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: