Farming Simulator 19 z trybem rywalizacji zespołowej

Farming Simulator 22 premiera w tym roku
E-sport Filmiki z gier Newsy

Czasy sielanki się skończyły – zaczyna się zagorzała rywalizacja! Farming Simulator League, czyli tryb rywalizacji zespołowej w grze Farming Simulator 19, pojawił się wraz z najnowszą bezpłatną aktualizacją do gry i jest dostępny dla wszystkich graczy.

Wszystko, co musicie wiedzieć o trybie i lidze Farming Simulator League, znajdziecie w dwóch nowych tutorialach w formie wideo, które wrzucamy poniżej.

Gracze, którzy chcą przetestować tryb Farming Simulator League, powinni zarejestrować swoje zespoły na oficjalnej stronie internetowej i pobrać klienta na PC. Wszystkie opinie od społeczności graczy pozwolą twórcom gry – studiu GIANTS Software – aktualizować i ulepszać tryb esportowy jeszcze przed debiutanckim turniejem, który odbędzie się w dniach 27-28 lipca na wydarzeniu FarmCon 19.

Tryb gry Farming Simulator League jest dostępny dla wszystkich graczy od 5 czerwca. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Farming Simulator League. Farming Simulator 19 to najlepszy symulator rolniczy, który na świecie osiągnął 1 000 000 sprzedanych egzemplarzy fizycznych i cyfrowych. Tytuł dostępny jest na PC, PS4 i X1, nakładem CDP.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie