Farming Simulator 22 premiera w tym roku

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Farming Simulator 19. Pre-load, wymagania sprzętowe, nowości i polski stream z FS19

Premiera Farming Simulator 19 została zaplanowana na 20 listopada, zatem to dobry moment, by przypomnieć wymagania sprzętowe gry oraz zobaczyć streaming w języku polskim, podczas którego omówiono wiele nowości w FS19.

Poniżej znajdziecie przedpremierowy streaming z Farming Simulator 19 w języku polskim. Filmik przedstawia wiele nowości, które trafią do najnowszej odsłony, a co najważniejsze, możemy całość obejrzeć w naszym rodzimym języku.

Farming Simulator 19 do pobrania

GIANTS Software informuje na Twitterze, że funkcja pre-load FS 19 powinna już działać na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w przypadku PC zostanie uruchomiona 19 listopada o godz. 19:00 czasu polskiego poprzez Steam oraz oficjalną stronę dewelopera.

Jeśli zatem kupiliście grę, możecie wszystkie pliki pobrać wcześniej, by od 20 listopada od razu rozpocząć zabawę. Kto jeszcze nie dokonał zakupu, lecz chce zaopatrzyć się w wersję gry PC, zapłaci za nią 129,99 zł. Cena na PS4 i Xbox One wynosi natomiast 199,99 zł. W każdym przypadku możemy liczyć na edycję z polskimi napisami.

Jeśli natomiast zamówimy Farming Simulator 19 przed premierą, zgarniemy bonus w postaci pojazdu serwisowego Retriever z napędem 4×4.

Nowości w FS 19 – polski streaming

Farming Simulator 19 – FS19 – wymagania sprzętowe

Choć do premiery FS 19 pozostało kilkanaście godzin, nadal na karcie gry Steam oraz na stronie dewelopera widnieją jedynie minimalne wymagania sprzętowe. Do uruchomienia FS19 nie będziemy potrzebowali mocnego komputera. Wystarczy pecet wyposażony w procesor Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz lub AMD FX-4100 @3.6 GHz, karta grafiki na poziomie Geforce GTX 650 (2 GB VRAM) oraz 4 GB pamięci RAM. Farming Simulator 19 będzie wymagał 20 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe, które pozwolą odpalić symulator, lecz nie pozwolą pograć w maksymalnych ustawieniach grafiki. Póki co jednak, zalecane/rekomendowane wymagania FS19 nie zostały ujawnione przez dewelopera.

Wymagania FS19 – minimnalne:

  • System operacyjny: 64-bit Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Procesor: Intel Core i3-2100T @ 2.5GHz / AMD FX-4100 @3.6 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770 (min. 2 GB VRAM, wsparcie DX11)
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Nowości w Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 wykonuje wielki krok naprzód, udostępniając największy zestaw pojazdów w historii! Gracz może pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdą się nowe tereny w Ameryce i Europie, na których będzie można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawią się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych! Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Seria Farming Simulator pozwalała nam dotychczas kupować pola od innych rolników. Lecz co powiecie na to, że w FS 19 będziecie mogli nabyć kawałek terenu i zbudować na nim własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania? Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości będziemy mogli ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy będzie możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19. W tym drugim przypadku będzie jednak ograniczenie – w świecie gry będą mogły istnieć maksymalnie cztery gospodarstwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%