Farming Simulator 19 – nowości, maszyny, narzędzia oraz zwariowany filmik “Farm & Furious”

Przygotowując się do premiery Farming Simulator 19 podrzucamy Wam nieco materiałów wideo, które w ostatnich dniach pojawiły się w sieci.

Poniżej znajdziecie trzy świeże materiały z Farming Simulator 19. Na rozgrzewkę proponujemy zerknąć na reklamę “Farm & Furious”, która w zabawny sposób nawiązuje do filmowej Szybcy i Wściekli.

Następnie możecie spędzić godzinę z deweloperami ze studia Giants Software, którzy opowiadają o nowościach w FS 19 na specjalnym streamie, który został przeprowadzony kilkanaście godzin temu. Zobaczymy tutaj sporo rozgrywki, nowe funkcje w grze czy maszyny, jak wózek widłowy.

Na koniec nieco starszy zwiastun gry prezentujący garaż w Farming Simulator 19Sukces serii Farming Simulator nie byłby możliwy bez bliskiej współpracy z największymi markami przemysłu rolniczego. Seria od zawsze oferowała graczom największy wybór pojazdów i narzędzi a w grze Farming Simulator 19 będzie ich jeszcze więcej za sprawą zupełnie nowych partnerstw, które poszerzają wybór do ponad 100 kultowych marek, które z dumą wam prezentujemy. To właśnie dzięki tej nieocenionej współpracy i wsparciu wszystkich marek możemy zapewnić możliwie największy poziom szczegółowości odwzorowania zarówno wnętrza, jak i wyglądu zewnętrznego każdego z pojazdów a wszystkim wam możliwie najlepsze wrażenia z gry – zapewniają deweloperzy na oficjalnej stronie FS 19.

Przypominamy, że już w przyszłym tygodniu będziemy mogli wyjechać w pole razem z Farming Simulator 19Data premiery gry została ustalona na 20 listopada 2018 roku, zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: