Farming Simulator 19 z nowym DLC jeszcze w lipcu. Oto szczegóły

Farming Simulator 19 z nowym DLC jeszcze w lipcu. Oto szczegóły
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Nie owijamy w bawełnę: Farming Simulator 19, najpopularniejszy i najlepszy symulator rolniczy w historii, rozszerza się o John Deere Cotton DLC. Nowy pojazd od słynnego producenta wyposażony specjalistyczny osprzęt pozwoli graczom rozwinąć skrzydła w produkcji bawełny. Cyfrowy dodatek będzie dostępny od 23 lipca.

Nowe oficjalne rozszerzenie obejmuje zupełnie nowy pojazd marki John Deere – CP690 Cotton Picker. Jak maszyna sprawdza się w akcji – możecie zobaczyć w krótkim teaser trailerze poniżej i na nowych zrzutach ekranu. W dołączającym do gry zestawie znajduje się również sześć urządzeń specjalistycznych do nowego pojazdu, marek McCormack Industries i Lizard.

John Deere DLC będzie dostępne od 23 lipca na PlayStation 4, Xbox One i PC. Posiadacze przepustki sezonowej na PlayStation 4 i Xbox One mogą pobrać nowy DLC w ramach przepustki bezpośrednio na konsole. Nowi gracze mogą nabyć rozszerzenie John Deere Cotton DLC w formie cyfrowego bundle’a, wraz z dodatkami wchodzącymi w skład pakietu Season Pass, kupując Farming Simulator 19 Premium Edition.

Farming Simulator 19 to najlepszy symulator rolniczy, który na świecie osiągnął ponad 2 miliony sprzedanych kopii! Tytuł dostępny jest na PC, PS4 i X1, nakładem CDP.

Źródło: informacja prasowa

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie