Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Farming Simulator 19 za darmo do pobrania już wkrótce

Epic Games Store ujawnia, że w przyszłym tygodniu będzie rozdawał doceniony symulator farmy.

Kto nie miał okazji pojeździć traktorem w Farming Simulator 19, niech zajrzy do Epic Games Store za kilka dni i odbiera darmowy egzemplarz. Gra będzie rozdawana za darmo w dniach 30 stycznia – 6 luty.

Przypominamy, że Farming Simulator 19 to wielki krok naprzód względem poprzedniej odsłony. Gracze dostają największy zestaw pojazdów w historii serii. Możemy pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdziemy też nowe tereny w Ameryce i Europie, na których można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawiły się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych. Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Na własnym kawałku terenu zbudujemy własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania. Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości możemy ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy jest możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się