Farming Simulator 22 premiera w tym roku

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Farming Simulator 19 od dziś za darmo na Epic Games Store. Za tydzień aż trzy gry

Oto ciąg dalszy epopei o tytule „Darmowe gry od Epic Games”. Od dziś do pobrania Farming Simulator 19, który cieszy się wielkim uznaniem wśród graczy.

Trzeba przyznać, że tym razem Epicy trochę zaszaleli. Choć być może sama tematyka tytułu, jaką jest praca na farmie i jeżdżenie tu i tam ciągnikiem, nie należy do szczególnie porywających, to jednak Symulator jest bardzo popularny i ceniony wśród graczy, bo nie jest to zła produkcja – a teraz dodatkowo przez kilka dni mamy okazję skubnąć ją za darmo na Epic Games Store.

Farming Simulator 19 został udostępniony na platformie dziś o godzinie 17.00 i będzie tam czekał na fanów orania, siania i koszenia dokładnie do godziny 17.00 dnia 6 lutego. Wówczas tytuł wróci do starej ceny, a za darmo przez kolejne parę dni będą aż trzy inne produkcje: Pandemic, Carcassonne i Ticket to Ride.

Aby pobrać Farming Simulator 19, należy wejść na zakładkę gry w sklepie Epic Games i dodać tytuł do swojej biblioteki.

To stosunkowo młoda produkcja – miała premierę w 2018 roku. Tytuł trafił na platformy PC, PS4 i Xbox One. W symulatorze dbamy o farmę, doglądając upraw, hodując zwierzęta i kupując coraz to nowe maszyny.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się