Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Farming Simulator 19 – poznajcie krowy, świnie, owce i kurczaki

Giants Software oraz Focus Home Interactive prezentują nowy zwiastun Farming Simulator 19, w którym zrobimy krótką przejażdżkę po naszych zagrodach i łąkach.

W sieci pojawił się kolejny filmik z oczekiwanego przez wielu graczy Farming Simulator 19. Tym razem deweloperzy chcą nam pokazać kilka aktywności związanych z hodowlą zwierząt. Przy okazji zerkniemy na konie, którymi będziemy się opiekować (oraz jeździć) po raz pierwszy w historii serii.

Zwiastun skupia się na przedstawieniu krów, świń, owiec oraz kurczaków, które pozwalają nam zebrać różne dobra, jak mleko czy jajka. Wszystko oczywiście na sprzedaż, by jeszcze bardziej rozbudować własne gospodarstwo.

Przypominamy, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli wyjechać w pole razem z Farming Simulator 19Data premiery gry została ustalona na 20 listopada 2018 roku, zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%