Farming Simulator 19 – informacje, nowości, premiera i trailer z E3 2018

Farming Simulator 19 – informacje, nowości, premiera i trailer z E3 2018
E3 2018 Filmiki z gier Newsy PC PS4 Targi E3 XOne

Podczas E3 2018 nie zabrakło wiadomości dla fanów symulatorów. Farming Simulator 19 otrzymał świeży zwiastun oraz garść informacji. Premiera jesienią tego roku.

GIANTS Software i Focus Home Interactive wypuściły nowy zwiastun Farming Simulator 19 z okazji targów E3 2018. Ujawniono również kilka nowych szczegółów i funkcji, które znajdą się w grze.

Farming Simulator 19 – informacje z E3 2018

Farming Simulator 19 zapowiada się na najgłębszy i najbardziej kompletny symulator rolnika, ponieważ wielomilionowa marka robi gigantyczny krok naprzód. Produkcja otrzyma całkowicie odświeżony silnik graficzny, który zaoferuje nowe efekty wizualne.

Deweloperzy obiecują, że Farming Simulator 19 będzie zawierał najszerszą gamą pojazdów w historii serii! Przejmiesz kontrolę nad pojazdami i maszynami rolniczymi od wszystkich wiodących marek w branży, takich jak Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i wielu innych. W naszym garażu pojawią się również sprzęty od największej na świecie firmy produkującej maszyny rolnicze, firmy John Deere. Marka wkracza do Farming Simulator 19 z kultowymi ciągnikami, takimi jak 8400R, widocznymi w dzisiejszym zwiastunie E3.

Farming Simulator 19 to również nowe tereny położone w Ameryce i Europie, gdzie będziemy rozbudowywać nasz interes. W grze pojawi się też wiele nowych rodzajów działalności rolniczej, w tym uprawy bawełny i owsa. Ze zwierząt, będziemy zajmować się hodowlą świń, krów, owiec i kurcząt. Po raz pierwszy w serii pojeździmy konno, co zapewni zupełnie nowy sposób doglądania ziemii wokół swojej farmy.

Warto również wspomnieć, że FS 19 zapewni nam zabawę nie tylko w trybie dla jednego gracza, lecz również w multiplayer.

Farming Simulator 19 – premiera jesienią 2018 roku

Konkretna data premiery Farming Simulator 19 nadal nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że należy szykować się na jesień tego roku, kiedy to symulator farmy powinien zadebiutować na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wynika tak ze zwiastuna, który zobaczycie poniżej.

Farming Simulator 19 – zwiastun z E3 2018

Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe

Tutaj również bez konkretów, lecz spodziewamy się dużo wyższej konfiguracji niż w Farming Simulator 17(osiemnasta część jest dedykowana urządzeniom przenośnym), a to dlatego, że deweloperzy jasno podkreślają, iż nowa część zaoferuje mocno ulepszony silnik graficzny.

Farming Simulator 19 ma być również dużym krokiem naprzód dla całej serii, więc zapewne otrzymamy produkcję o wiele większą niż poprzednie. Już na premierę Farming Simulator 19 pozwoli nam na zabawę w trzech dużych otwartych światach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie