Farming Simulator 18 zapowiedziane. Seria zmierza również na Nintendo Switch

Farming Simulator 18 zapowiedziane. Seria zmierza również na Nintendo Switch
3DS Newsy PS Vita Switch

GIANTS Software ma dla nas dwie informacje. Po pierwsze deweloper zapowiada nadejście Farming Simulator 18, które będzie tytułem przeznaczonym dla konsol przenośnych Nintendo 3DS oraz PlayStation Vita. Tytuł przyniesie ze sobą ładunek nowych funkcji oraz zapewni dostęp do ogromnego wyboru ponad 50 pojazdów i maszyn rolniczych, wiernie odtworzonych z ponad 30 największych marek w branży, w tym Challenger, Fendt, Massey Ferguson oraz Valtra.

Premiera Farming Simulator 18 została przewidziana na 2017 rok, lecz na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

Ponadto GIANTS Software informuje o przeniesieniu serii Farming Simulator na Nintendo Switch, lecz póki co nie wiemy, czy mowa po prostu o porcie siedemnastej odsłony gry z farmerami, czy też może deweloperzy przygotują coś ekstra.

Farming Simulator 17 – zbiory, zwierzęta i maszyny na premierowym zwiastunie

Farming Simulator 17 zadebiutowało 25 października 2016 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poniżej przypominamy zwiastun premierowy Farming Simulator 17, zachęcający farmerów do wyjechania w teren. Czeka na nas sporo pracy w polu i przy obejściach ze zwierzętami. Do dyspozycji gracza oddanych została ponad setka różnych pojazdów i wiernie odtworzonych maszyn, wyprodukowanych przez największe firmy świata – New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg i wiele innych.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie