Farming Simulator 17 – zbiory, zwierzęta i maszyny na premierowym zwiastunie

Farming Simulator 17 – zbiory, zwierzęta i maszyny na premierowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Farming Simulator 17 nadjeżdża i zostało jeszcze tylko kilka dni, by tytuł rozgościł się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w przyszły wtorek, 25 października.

Dzisiaj możemy natomiast spojrzeć na zwiastun premierowy Farming Simulator 17, zachęcający farmerów do pracy. Czeka na nas sporo pracy w polu i przy obejściach ze zwierzętami. Do dyspozycji gracza oddanych zostanie ponad setka różnych pojazdów i wiernie odtworzonych maszyn, wyprodukowanych przez największe firmy świata – New Holland, Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Trelleborg i wiele innych.

Farming Simulator 17 – mody na PS4 i Xbox One przejdą przez sito Sony i Microsoftu

GIANTS Software informuje, że mody do Farming Simulator 17 będą dostępne w dniu premiery gry nie tylko na PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nie spodziewajcie się jednak zbytniej samowolki, jeśli chodzi o sprzęt Sony i Microsoftu.

Społeczność graczy PC zawsze wykazywała się wielką kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, dodając wysokiej jakości content do gier z serii Farming Simulator – podkreśla Thomas Frey z GIANTS Software.

W tym roku, ze wsparciem Sony i Microsoftu, będziemy w stanie zapewnić wybór najlepszych modówstworzonych przez graczy na PC na konsolach, tworząc ich porty. Wszystkie mody będą sprawdzane wewnętrznie przed udostępnieniem w celu spełnienia wymagań konsolowych. Gracze PC będą mogli cieszyć się większą liczbą modów, a konsolowa społeczność będzie dostawała regularnie kolejne mody za darmozaznacza Thomas Frey.

Jak zatem widzicie, Sony i Microsoft sprawdzą każdą modyfikację i dopiero po tym zdecydują, co udostępnić na PS4 i Xbox One.

Tak to będzie wyglądało na konsolach:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie