Farming Simulator 19 – duża zmiana i nowość w serii. Informacje o FS 19

Farming Simulator 19 – duża zmiana i nowość w serii. Informacje o FS 19
Newsy PC PS4 XOne

O Farming Simulator 19 wiemy już dosyć sporo, lecz twórcy gry skrywają jeszcze przed nami pewne sekrety. Jeden z nich został niedawno ujawniony – zbudujemy własne gospodarstwo! Data premiery FS 19 wciąż jest nieznana, lecz wiadomo, że symulator farmy zawita w tym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Deweloperzy ze studia Studio Giants Software, którzy zajmują się obecnie produkcją Farming Simulator 19, pojawili się niedawno na imprezie FarmCom, która jest co roku organizowana w niemieckiej Bawarii. Nie przyjechali tam z pustymi rękoma i przedstawili nowe informacje o FS 19. Seria przygotowuje się na naprawdę ciekawe zmiany.

Farming Simulator 19 – nowość – budowanie farmy

Seria Farming Simulator pozwalała nam dotychczas kupować pola od innych rolników. Lecz co powiecie na to, że w FS 19 będziecie mogli nabyć kawałek terenu i zbudować na nim własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania? Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości będziemy mogli ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy będzie możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19. W tym drugim przypadku będzie jednak ograniczenie – w świecie gry będą mogły istnieć maksymalnie cztery gospodarstwa.

FS 19 – nowości nie kończą się na budowaniu gospodarstwa

Farming Simulator 19 zapowiada się na najgłębszy i najbardziej kompletny symulator rolnika, ponieważ wielomilionowa marka robi gigantyczny krok naprzód. Produkcja otrzyma całkowicie odświeżony silnik graficzny, który zaoferuje nowe efekty wizualne.

Deweloperzy obiecują, że FS 19 będzie zawierał najszerszą gamą pojazdów w historii serii! Przejmiesz kontrolę nad pojazdami i maszynami rolniczymi od wszystkich wiodących marek w branży, takich jak Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i wielu innych. W naszym garażu pojawią się również sprzęty od największej na świecie firmy produkującej maszyny rolnicze, firmy John Deere. Marka wkracza do Farming Simulator 19 z kultowymi ciągnikami, takimi jak 8400R, widocznymi w dzisiejszym zwiastunie E3.

Farming Simulator 19 to również nowe tereny położone w Ameryce i Europie, gdzie będziemy rozbudowywać nasz interes. W grze pojawi się też wiele nowych rodzajów działalności rolniczej, w tym uprawy bawełny i owsa. Ze zwierząt, będziemy zajmować się hodowlą świń, krów, owiec i kurcząt. Po raz pierwszy w serii pojeździmy konno, co zapewni zupełnie nowy sposób doglądania ziemii wokół swojej farmy.

Warto również wspomnieć, że FS 19 zapewni nam zabawę nie tylko w trybie dla jednego gracza, lecz również w multiplayer.

Farming Simulator 19 – premiera jesienią 2018 roku

Konkretna data premiery Farming Simulator 19 nadal nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że należy szykować się na jesień tego roku, kiedy to symulator farmy powinien zadebiutować na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wynika tak ze zwiastuna, który zobaczycie poniżej.

Farming Simulator 19 – zwiastun z E3 2018

Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe

Tutaj również bez konkretów, lecz spodziewamy się dużo wyższej konfiguracji niż w Farming Simulator 17(osiemnasta część jest dedykowana urządzeniom przenośnym), a to dlatego, że deweloperzy jasno podkreślają, iż nowa część zaoferuje mocno ulepszony silnik graficzny.

Farming Simulator 19 ma być również dużym krokiem naprzód dla całej serii, więc zapewne otrzymamy produkcję o wiele większą niż poprzednie. Już na premierę FS 19 19 pozwoli nam na zabawę w trzech dużych otwartych światach.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie