Farming Simulator 19 – premiera, trailer, informacje, nowości. Już oficjalnie!

Farming Simulator 19 zapowiedziany oficjalnie. Premiera jeszcze w tym roku, a dzisiaj mamy pierwszy filmik oraz informacje na temat nowości. Wymagania sprzętowe mogą być dużo wyższe niż w FS 17.

Firma Focus Home Interactive i studio GIANTS Software oficjalnie zapowiada kolejną odsłonę popularnej serii symulatorów farmy. Mowa oczywiście o Farming Simulator 19.

Farming Simulator 19 – premiera pod koniec roku

Data premiery Farming Simulator 19 nie jest jeszcze sprecyzowana, lecz wiadomo, że produkcja zostanie wydana w 2018 roku, zapewne w okresie świątecznym. Platformy docelowe to – według poniższego zwiastuna – komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nie wiadomo, czy FS 19 pojawi się również na innych sprzętach, choćby na Nintendo Switch.

Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe

Tutaj również bez konkretów, lecz spodziewamy się dużo wyższej konfiguracji niż w Farming Simulator 17 (osiemnasta część jest dedykowana urządzeniom przenośnym), a to dlatego, że deweloperzy jasno podkreślają, iż nowa część zaoferuje mocno ulepszony silnik graficzny.

Farming Simulator 19 ma być również dużym krokiem naprzód dla całej serii, więc zapewne otrzymamy produkcję o wiele większą niż poprzednie. Już na premierę Farming Simulator 19 pozwoli nam na zabawę w trzech dużych otwartych światach. Tutaj na pewno będzie ulepszona wersja Ameryki Południowej. Pozostałe dwa światy nie zostały jeszcze ujawnione.

FS 19 – nowości, pierwsze informacje

Nowa część symulatora farmy przywita graczy niezliczonymi nowościami. Póki co zdradzono, że w grze zobaczymy więcej sprzętu i to również od producentów, którzy nie byli obecni w poprzednich odsłonach. Wszystko dzięki nowym umowom podpisanym między wydawcą/deweloperem a producentami maszyn rolniczych. Jeśli chodzi o zwierzęta, pojawią się konie. Oprócz tego spodziewajcie się dodatkowych roślin i innych aktywności.

Warto również wspomnieć, że FS 19 zapewni nam zabawę nie tylko w trybie dla jednego gracza, lecz również w multiplayer. Więcej szczegółów na temat rozgrywki mamy poznać w nadchodzących miesiącach.

Farming Simulator 19 – trailer i screeny

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: