Aktualizacja 1.03 do Farming Simulator 17 i lepsza grafika na PlayStation 4 Pro

Aktualizacja 1.03 do Farming Simulator 17 i lepsza grafika na PlayStation 4 Pro
Newsy PC PS4 XOne

Jeszcze lepsza oprawa wizualna w Farming Simulator 17 dzięki aktualizacji 1.03.

Do sieci właśnie trafił najnowszy patch do Farming Simulator 17, który umożliwia uruchomienie produkcji na PlayStation 4 Pro w wyższej rozdzielczości. Gracze mogą teraz włączyć grę w trzech różnych trybach:

– Ultra HD z rozdzielczością 4K,
– Zwykłym HD z rozdzielczością 1080p i 60 klatkami na sekundę,
– Quad HD – 1440p i 60 klatkami na sekundę.

Nie tylko na zmianie rozdzielczości skończyło się w przypadku zmian wprowadzonych przez GIANTS Software i Focus Home Interactive w aktualizacji 1.03 do Farming Simulator 17. Poprawie uległo kilka drobnych błędów, gracze mogą też teraz dostosować czułość kontrolera do własnych potrzeb, a także zwiększyć zasięg generowania obiektów.

Farming Simulator 17 – wymagania sprzętowe PC oraz Mac

Gra wylądowała już na PCPlayStation 4 oraz Xbox One, dzięki czemu do dyspozycji gracza oddanych zostało ponad 250 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych wyprodukowanych przez 75 różnych producentów, włączając w to nowe marki, takie jak Challenger, Fendt, Valtra i Massey Ferguson.

Poniżej przypominamy zwiastun premierowy Farming Simulator 17 oraz minimalne wymagania sprzętowe dla komputerów PC oraz Mac.

Farming Simulator 17 – wymagania sprzętowe PC (*)

 • Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • 2.0 GHz Intel lub odpowiedni procesor AMD
 • Karta graficzna Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 lub wydajniejsza (z min. 1GB VRAM)
 • 2 GB RAM
 • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Karta dźwiękowa
 • Napęd DVD-ROM (tylko dla wersji detalicznej)

Farming Simulator 17 – wymagania sprzętowe Macintosh (*)

 • Mac OS X 10.9.1, 10.10.1, 10.11.1, 10.12.1
 • 2.0 GHz Intel lub odpowiedni procesor AMD
 • Karta graficzna Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 lub wydajniejsza (z min. 1GB VRAM)
 • 2 GB RAM
 • 6 GB wolnego miejsca na dysku twardym

(*) Informacja ogólna: przedstawione wymagania nie uwzględniają wszystkich istniejących konfiguracji sprzętowych. W niektórych przypadkach mogą występować problemy z uruchomieniem bądź płynnym działaniem aplikacji.

Farming Simulator 17 – mody na PS4 i Xbox One przejdą przez sito Sony i Microsoftu

GIANTS Software informuje, że mody do Farming Simulator 17 będą do pobrania już od dnia premiery nie tylko na PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Nie spodziewajcie się jednak zbytniej samowolki, jeśli chodzi o sprzęt Sony i Microsoftu.

Społeczność graczy PC zawsze wykazywała się wielką kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem, dodając wysokiej jakości content do gier z serii Farming Simulator – podkreśla Thomas Frey z GIANTS Software.

W tym roku, ze wsparciem Sony i Microsoftu, będziemy w stanie zapewnić wybór najlepszych modówstworzonych przez graczy na PC na konsolach, tworząc ich porty. Wszystkie mody będą sprawdzane wewnętrznie przed udostępnieniem w celu spełnienia wymagań konsolowych. Gracze PC będą mogli cieszyć się większą liczbą modów, a konsolowa społeczność będzie dostawała regularnie kolejne mody za darmozaznacza Thomas Frey.

Jak zatem widzicie, Sony i Microsoft sprawdzą każdą modyfikację i dopiero po tym zdecydują, co udostępnić na PS4 i Xbox One.

Tak to będzie wyglądało na konsolach:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie