Farming Simulator 17 – nowości w grze i pierwszy gameplay

Coś dla osób, które chciałyby po godzinach w biurze ruszyć na własną farmę.

Studio Giants Software opublikowało pierwszy z serii filmików prezentujących rozgrywkę w Farming Simulator 17. Gra pozwoli wcielić się w nam w rolnika, który zarządza setkami akrów rolnych. Otrzymamy dostęp do najnowszych sprzętów i ciągników na świecie, sami wybierzemy, co chcemy posiać i wyhodować, a wszystko to w zupełnie otwartym świecie gry. Do wyboru czeka ponad 200 pojazdów i urządzeń obejmujących 70 różnych marek. Po raz pierwszy w serii pojawią się maszyny takich firm jak Fendt, Valtra czy Massey Ferguson.


Deweloperzy zaznaczają również, że Farming Simulator 17 pozwoli na zabawę modami nie tylko na PC, lecz także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Otwiera to oczywiście nowe możliwości, jak wspierany modami tryb sieciowy, w którym ruszymy w pole ze znajomymi. Studio Giants Software zaznacza, że w przypadku konsol do wspólnej zabawy online zasiądzie jednocześnie 6 osób, a w przypadku PC może to być nawet 16 wirtualnych farmerów.

Nowości w Farming Simulator 17 obejmują również kolejne rodzaje upraw. Do gry dodano słoneczniki i właśnie one są głównym aktorem poniższego materiału. Na przykładzie tej rośliny możemy prześledzić proces od siania, poprzez zbiory aż po wywiezienie nasion do skupu.

Data premiery, wymagania sprzętowe i bonus za pre-order

Farming Simulator 17 zadebiutuje na 25 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Kto chce, już teraz może złożyć zamówienie przedpremierowe na Steam, dostając w bonusie dwie maszyny: traktor Valtra T-Series Cow Edition oraz gąsienicowy pojazd Challenger MT700E Field Viper. Dotychczas deweloperzy ujawnili jedynie minimalne wymagania dla nadchodzącego tytułu. Pełną specyfikację podajemy poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe Farming Simulator 17:

  • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Procesor: Dual-core 2.0 GHz Intel lub AMD
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia Geforce GTS 450 Series, AMD Radeon HD 6770 lub lepsza (min 1 GB VRAM)
  • Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Farming Simulator 17 – kobiety również usiądą na traktory

Nie tylko farmerzy, lecz również farmerki będą bohaterkami nadchodzącego Farming Simulator 17. Gracze będą mogli wcielić się w płeć piękną oraz zatrudniać kobiety jako pracowników w swoim przedsiębiorstwie. Dziewczyny otrzymają dedykowane stroje i każdy będzie mógł zdecydować, w jakim wdzianku weźmiemy się za obrabianie pola. Zachęcamy do odwiedzenia poniższej galerii, która prezentuje panie na traktorach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

26 Shares
Share26
+1
Tweet