Farming Simulator 17 – nowe maszyny i funkcja, która spodoba się posiadaczom PS4 i Xbox One

Zapraszamy na trailer.

Targi E3 2016 przyniosły ze sobą zwiastun Farming Simulator 17, które pod koniec tego roku zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Studio Giants Software informuje, że poprzednie dwie odsłony serii zebrały wokół siebie aż 5 milionów graczy, którzy teraz czekają na kolejną część licząc przy tym na jakieś ekstra nowości. Deweloperzy zamierzają przedstawić nowe funkcje w szczegółach w nadchodzących miesiącach, teraz zaznaczając jedynie, że będą nowe rodzaje środowisk, nowe gatunki zwierząt, nowe pojazdy oraz mechanika rozgrywki, mająca usprawnić grę oraz uczynić ją przystępniejszą dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tą serią.

Jedną nową funkcję zdradzono już teraz i na pewno ucieszy to posiadaczy konsol. Farming Simulator 17 zaoferuje wsparcie dla modów nie tylko na PC, lecz również na PS4 i Xbox One!

Ponadto ujawniono, że w grze zobaczymy pojazdy i maszyny ponad 60 firm. W sumie dostaniemy ponad 200 różnych sprzętów rolniczych, w tym kultywatory, pługi, siewniki, kosiarki rotacyjne czy traktory na gąsieniach.

Kto czeka na Farming Simulator 17, niech ogląda zwiastun, w którym niestety zabrakło fragmentów rozgrywki.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

55 Shares
Share55
+1
Tweet