Chwytający za serce gest Ubisoft. W Far Cry 6 oddali hołd zmarłemu zwierzęciu

Far Cry 6 - Dani i jej kolega stoją i patrzą się w dół. Dani ma zniesmaczoną minę
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Far Cry 6 znalazło się miejsce na przeuroczy gest ze strony twórców. Jednemu z deweloperów zmarł kot w trakcie prac nad grą. Koledzy z pracy postanowili go unieśmiertelnić.

W grach mamy do znalezienia nierzadko od groma easter eggów. Niektóre historie stojące za nimi wydają się jednak zupełnie odstawać od reszty.

Totoro zostanie zapamiętany na zawsze dzięki Far Cry 6

Najnowsza produkcja ze stajni Ubisoftu miała swoją premierę w ubiegłym tygodniu. Dość szybko okazało się, że gra raczej nie wprowadza nowej jakości, ani nawet niezbyt odświeża cenioną serię. Mimo wszystko zachwytów nie braknie, jeżeli chodzi o projekt otwartego świata na wyspie Yara.

Dlatego też zawsze możemy być pewni, że w każdej grze oferującej otwarty świat, znajdzie się mnóstwo ukrytych smaczków dla graczy. Część adresowana jest dla fanów, inne to żarty samych deweloperów, a jeszcze inne… dosłownie chwytają za serce.

Poprzedni reżyser FC6, Ted Timmins, w trakcie długich prac nad grą musiał poradzić sobie z prywatną tragedią. Jeden z jego ukochanych kotów, Totoro, niespodziewanie zmarł. Przyjaciele ze studia postanowili zrobić mu prezent i unieśmiertelnili uroczego kota w grze.

Kiedy mój chłopak Totoro nagle zmarł podczas prac nad FC6, zespół uwiecznił go na zawsze na ścianach w całej Yarze – w tym jego brata Yoshiego u boku. Jestem za to dozgonnie wdzięczny, to tak wiele znaczy i było tak miłą niespodzianką.

Ted Timmins na Twitterze

Nie da się ukryć, że to przeuroczy gest ze strony deweloperów. Teraz wzniecając rewolucję i obalając dyktatora, będziemy zawsze pamiętać o kocie Totoro, który nigdy nie zostanie zapomniany, a jego duch na zawsze pozostanie został w FC6.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie